Delivery Information

Delivery Information

Sipariş ve Teslimat
 
Hızlı, güvenilir ve ucuz kargo hizmeti veriyoruz.
Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.
 
Siparişim elime ne zaman ulaşır?
www.likyapetmarket.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda www.’dan yaptığınız alışverişler, onayının sağlıklı olarak alınması halinde onay e-mail'ini takip eden 5 iş günü içerisinde, kargo ile ulaştırılır.
 
Hafta sonu Siparişleri
Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, stok durumunda bir problem olmaması durumunda aynı gün kargolanır. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayacaktır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
 
 
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu durumda size haber verebilmemiz için kişisel bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak doldurmayı lütfen ihmal etmeyiniz.
 
 
Havale
Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçildiği andır.
 
 
Alıcı Bilgileri
 verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Bilgileri" kısmında "Alıcı" ve "Alternatif alıcı" kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı ya da alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.
 
 
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)
 
 
 
Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde tutanak tutturup ürünleri teslim almayınız.(Ürün teslim alındıktan sonra, kargo şirketi görevini başarı ile yapmış sayılır)
Tutanağı olmayan problemli ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
 
Kargo Ücretleri
www.likyapetmarket.com 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo gönderimi ücretsizdir.
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
KKTC'ye ücretsiz teslimatımız yoktur.
 
Anlayışınız için teşekkür ederiz.